Mateřská škola Osvobození
Oficiální internetové stránky

Aktuality

Den otevřených dveří pro NOVÉ děti a jejich maminky proběhne v pondělí 30.8.2021 v čase 9:00-11:00
Doplnění informací k zápisu do MŠ 2021 naleznete na hlavních stránkách MŠ Pelhřimov
Na základě šetření KHS platí od 25.2. karanténa i pro část třídy Dráčci.
Od 25.2. je pro všechny dospělé osoby vstupující do MŠ povinný respirátor bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 95 % dle příslušných norem (např. FFP2/KN 95)
Na základě šetření KHS platí od úterý 23.2. karanténa pro třídu Štěňátka
Při výskytu onemocnění Covid 19 v rodině je nutné informovat mateřskou školu a dětského lékaře vašeho dítěte. V případě onemocnění a karantény v rodině nemůže dítě mateřskou školu navštěvovat! Děkujeme za pochopení.
Sledujte nadále pozorně zdravotní stav Vašeho dítěte a důsledně dodržujte předepsané hygienické požadavky při pohybu v prostorách mateřské školy. S jakýmikoli známkami nachlazení, nevolnosti apod. nemůžeme dítě do MŠ přijmout. Děkujeme za pochopení
Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci rušíme všechny akce konané v naší mateřské škole, včetně fotografování. Děkujeme za pochopení.